Medlemmer af menighedsrådet

Helge Strandgaard Formand 40 33 96 90 helge@4kirker.dk
Mikkel Blohm Bagger Næstformand   26 65 97 76 mikkel@4kirker.dk
Ole Henrik Larsen Kasserer  

21 75

1244

ole@4kirker.dk
Torben Snejbjerg Nielsen Kirkeværge for Føns kirke, Udby kirke, Ørslev kirke og Husby kirke 29 85 6o 44 torben@4kirker.dk
Berit Serup   42 77 00 47 berit@4kirker.dk
Kirsten Bang Nielsen Kontaktperson 24 40 80 87 kirsten@4kirker.dk
 Erling Juul Hansen   40 42 29 09 lisbeth@4kirker.dk
Henning Nikolajsen   40 96 57 00 henning@4kirker.dk
Jørgen Peter Christensen   20 33 25 96 jorgenpeter@4kirker.dk
Maja Kjær   29 67 34 23 maja@4kirker.dk
 Therese Merete Skytte  Sørensen Sekretær   therese@4kirker.dk
       

 

Frivillige

     

Lone Kjærsig Lauridsen 

 Plakater, reservation m.v. 40 32 37 36 lone@4kirker.dk
Yrsa Kristiansen Kirkepyntning 64 78 11 87 yrsa@4kirker.dk

 

Stedfortrædere  menighedsrådet

     
Anne B. Jørgensen, Rudvej 12 , 5580 Nørre Aaby 31 19 83 28 anne@4kirker.dk  
Olaug oftedal,  Ovnhusvej 2,    5580 Nørre Aaby 41 57 74 43 olaug@4kirker.dk  
Bente Clausen, Gl. Assensvej 20 , 5580 Nørre Aaby 24 98 26 61 bente@4kirker.dk  
Rune Rask,  Ronæsskovvej 15 , 5580 Nr. Aaby 64 42 19 73 rune@4kirker.dk  
Hans Suhr Grønlund, Nørregårdsvej 1 , 5580 Nr. Aaby 22 56 16 13 hans@4kirker.dk  
Gerda Vinther, Storegade 25 , Husby , 5592 Ejby  24 40 50 66 gerda@4kirker.dk  
Bent Sørensen, Storegade 51 , Husby , 5592 Ejby 51 35 74 81 bent@4kirker.dk