Vi opdaterer vores hjemmesidedesign for at forbedre oplevelsen på vores hjemmeside.

Medarbejdere i De 4 Kirker

 

Sognepræst for De 4 kirker og præst for "Kirken på landet"

Vita Andreasen

Præstegården i Føns
Ronæsbrovej 18, 5580  Nørre Aaby.
Telefon : Mobil 40 42 87 40.

E-mail: via@km.dk


 

Organist (vikar for Eva)

Jane Laut
tlf: 2143 8103

E-mail: jlaut@mail.dk


 

Organist

Eva Møller Knudsen
Mobil: 22 47 79 20

E- Mail: eva@4kirker.dk

 

 

 

 

 

 

 


 

Kirkesanger

Margrethe Ingemann Sørensen
Mobil: 29 29 66 19

E- Mail: margrethe@4kirker.dk


 

Kirketjener

Hanne Lundbak
Mobil: 40 22 18 29

E- Mail: kirketjener@4kirker.dk

 

 

 

 

 

 

 


 

Kirke- & Kulturmedarbejder

Michala H. Feveile 
Mobil: 60 10 58 82  (Træffes på tlf. onsdag 9-17)

E-Mail: michala@4kirker.dk

 

 

 


Graverteamet

 

 

Ledende graver

Avi Søby
Mobil: 24 25 80 85 (Træffes på telefon ml. 9 og 15 og på kirkegårdene efter aftale)

E- Mail: avi@4kirker.dk

 

 

 

 

 

 

 


 

Gravermedhjælper

Irene Frydenlund
E-mail:graverteam@4kirker.dk

 

 

 

 

 

 


 

Gravermedhjælper

Carsten Allan Jacobsen
E-mail: graverteam@4kirker.dk

 

 

 

 

 

 


Vedr. personregistrering kontakt:

Kordegn

Lars Skjerning Stougaard

Kirkevej 45A, 5580 Nørre Aaby
Tlf.: 6440 0403
E-mail: LSN@km.dk 
Send SIKKER POST

Træffes tirsdag og torsdag kl. 10-12